Kulcsszó keresés /

Soundra jöttek a röpis lányok

• 2015. július 13.

A magyar női röplabda válogatott 28 év után kijutott a szeptemberi Európa-bajnokságra, így a lányok egész nyáron edzőtáborban vannak, semmi nyaralás, semmi buli. Épp csak a kéthetes júliusi szünetben van ez alól kivétel. A csapat két tagja jól ki is használta ezt, Dobi Edina és Szakmáry Gréta a Balaton Soundot választotta kikapcsolódásnak.

olvass tovább

Sunrise Beach Tour 2015 START

• 2015. június 16.

Elstartol a magyar strandröplabda legmeghatározóbb versenysorozata, a Sunrise Beach Tour 2015! Az első forduló most hétvégén, 2015. június 20.-21.-én, különleges programokkal összekötve kerül megrendezésre a keszthelyi Viviera Beachen.

Kiestek az eddig 100%-os csapatok

• 2013. szeptember 25.

A negyeddöntő mérkőzések mindegyike 3:1-re végződött. Érdekesség volt még, hogy az eddig hibátlan teljesítményt nyújtó német és francia ország is kiesett. Az elődöntők párosítása: Olaszország-Bulgária és Oroszország-Szerbia.

Bulgária kiverte a házigazda Lengyel csapatot

• 2013. szeptember 24.

Drámai csatában kiütötte a bolgár válogatott a házigazda lengyel csapatot. A többi mérkőzésen beigazolódott a papírforma a keresztjátékokban, ahol három mérkőzésen az esélyesebb csapat diadalmaskodott és jutott a negyeddöntőbe.

0-2 -ről fordítottak a Szerbek a Hollandok ellen

• 2013. szeptember 21.

A 2013-as röplabda Eb második napján sem maradtunk izgalmak nélkül. A szerb csapat 0-2 ről fordított és nyert a Holland válogatott ellen. A 'B' csoport rangadóján pedig Franciaország 3-1-re verte a hazai közönség legnagyobb bánatára a Lengyel válogatottat.

Nem izzadtak meg a lengyel nagyágyúk

A 2013-as Dán-Lengyel közös rendezésű röplabda Eb nyitónapján nem született meglepetés. A lengyel válogatott 3-1-re legyőzte a törököket. A dánok pedig sima 3-0-ás vereséget szenvedtek az olasz csapattól.