Kulcsszó keresés /

Tim Gábor közösségi adományozással indulna a Hungaroringen a Clio Cup Europe-ban

• 2022. május 31.

Tim Gábor 2021-ben megnyerte sorozatban másodszor is a Swift Cup Europe sorozatot, mellyel a karrierje hetedik bajnoki címét zsebelte be. 2022-re több komoly ajánlata is volt nemzetközi sorozatokban induló csapatoktól, de nem sikerült tőkeerős partnereket találnia, és a saját anyagi háttere közel sem volt elég ahhoz, hogy rajthoz álljon. Most a közösségi adományozás segítségével próbálna szerencsét Európa legnagyobb mezőnyével futó márkakupájában, a Clio Cup Europe-ban, melynek negyedik fordulóját július 9-10-én a Hungaroringen rendezik.

olvass tovább

Bajnoki címek küszöbén

• 2020. október 20.

A hétvégén a Hungaroringen rendezik az FIA Central Zone Trophy és az MNASZ Autós Gyorsasági OB utolsó bajnoki fordulóját is a tavaszról elhalasztott LAPTIMING Kupa futamain ahol az OB értékelésében a megszokottak szerint három versenyfutamban kell összemérnie a versenyzőknek az erejüket az utolsó bajnoki pontokért.

Végre újra a valódi versenypályán!

• 2020. május 19.

Év elején nem gondoltuk volna, hogy ilyen sok várakozás után a Gender Racing új F4-es versenyautója lesz az első, ami idén először felgurulhat körözni a Hungaroring aszfaltjára a fránya COVID okozta kényszerszünetet követően. Viszont talán abban is volt valami emblematikus, hogy a hazai autósport legsikeresebb formula autós és a legsikeresebb túraautós csapatai egy közös teszten éleszthették fel a Hungaroringet idén a kényszerűen hosszúra nyúlt téli és tavaszi várakozás után.

Mi vagyunk a bajnokok!

• 2019. október 21.

Nemrég ért véget a Hungaroring-i fordulóval a 2019-es MNASZ Autós Gyorsasági Országos Bajnokság. A záró fordulón a hagyományok szerint három versenyfutamot kell teljesíteni, melyből az utolsón ráadásul dupla pontok járnak a helyezésekért! Így általában akadnak még komoly izgalmak az utolsó versenyhétvége is. A Gender Racing Team versenyzői is komoly kihívásként kezelték az utolsó fordulót, hiszen itt még két bajnoki cím és dobogós helyezés begyűjtése volt a feladat!

Forma autósok a Mentőmotorosokért

• 2019. október 09.

A hétvégén rendezik a Hungaroringen az MNASZ Autós Gyorsasági Országos Bajnokság záró fordulóját, ahol a Gender Racing Team több értékelésben is bajnokesélyes fiatal versenyzői és csapata vendégül látják a Magyar Mentőmotor Alapítványt.

Hazai közönség előtt állt dobogóra Kiss Norbert

• 2019. június 25.

Hazai futamán dobogóra állhatott Kiss Norbert. A kamion Európa-bajnokságban szereplő magyar versenyző a sorozat második fordulóján mind a négy versenyen pontot szerzett a Hungaroringen. A Tankpool24 szombathelyi pilótája egy harmadik, egy ötödik és két hatodik hellyel zárta a magyarországi fordulót.

Dobogóval hálálná meg szurkolóinak a biztatást Kiss Norbert a Hungaroringen

• 2019. június 20.

Második hétvégéjén Magyarországra érkezik a kamion Európa-bajnokság mezőnye. A kétszeres Európa-bajnok Kiss Norbert hazai pályáján mindenképp szeretne dobogóra állni, hogy így köszönje meg szurkolóinak és támogatóinak az évek óta tartó töretlen bizalmat és biztatást. A német Tankpool24 csapat magyar versenyzője futamgyőzelemmel kezdte a FIA ETRC 2019-es évadát: Misanóban esős futamban állhatott a dobogó tetejére.

Újra a vörös bikán

• 2019. május 20.

A hétvégén az ausztriai Spielbergben a Red Bull Ringen csap össze ismét az FIA CEZ és az MNASZ Autós Gyorsasági OB mezőnye a festői környezetben található pályán. Ahogy az idény nyitó Hungaroringen, itt is négy versenyzővel áll rajthoz a Gender Racing Team. Közülük Hefler Róbert és Szabó Nikolas a bajnoki illetve a kategória tabella éléről várhatják a második versenyhétvégét.

A Hungaroringen kezdődik a szezon Nagy Dániel számára

• 2019. május 10.

Április 27-28-án megkezdődik a TCR Európa-kupa 2019-es évada. A 2018-ban összetettben ötödik helyezést elérő, Assenben futamgyőzelmet szerző, a WTCR magyarországi fordulóján szabadkártyásként második helyezett Nagy Dániel idén is a M1RA-val folytatja a versenyzést.