Pihenőnap - miért fontos legalább annyira, mint az edzés?
Motivált vagy, elszánt és szeretnéd minél előbb elérni a célodat? Ennek érdekében keményen edzel, és úgy gondolod, hogy a pihenés csak hátráltatná a fejlődésed?
olvass továbbMotivált vagy, elszánt és szeretnéd minél előbb elérni a célodat? Ennek érdekében keményen edzel, és úgy gondolod, hogy a pihenés csak hátráltatná a fejlődésed?
olvass továbbTény, hogy ha egy sportág mellett elkötelezzük magunkat, az mindig költségeket is von maga után. Viszont ha van mozgásfajta, amihez csak pár száz forint, egyetlen cipő és némi elszántság szükséges – na, az az ugrálókötelezés. És most azt is elmondjuk Nektek öt pontban, miért kifejezetten jó alakformáló és zsírégető módszer is egyben.
olvass továbbElhoztunk nektek néhányat a méltán híres plank gyakorlatok közül. Nem hiába erőlteti ezt minden edző, nagyon hatásos alakformáló gyakorlat, érdemes lesz teljesíteni a kihívásunkat!
olvass továbbSokan választják előszeretettel a futógépet a szabadtéri futás helyett, különösen a hűvösebb levegő és az esős idő beköszöntével. Kevesen vannak azonban tisztában azzal, hogy mi mindenre kell odafigyelni, hogy a gépen töltött izzasztó percek valóban a kívánt hatást érjék el. Összegyűjtöttük, hogy mely hibákat ne kövesd el.
olvass továbbAz elpocsékolt tehetség olyan, akár a halál. Curtis itt ül velem szemben a PUBLiCUMBAN. Nagyon régóta ismerjük egymást. Nem tudok nem elfogultan nézni rá. Aki ismer, tudja, csak és kizárólag a saját szememnek hiszek. Két hatalmas bécsi szelet után belevágunk. Szembenézünk mindennel. A múlttal, a jelennel, és a jövővel. Mert van olyan, hogy hegy a heggyel.
olvass továbbNagy Alexandra bajnok. Tudja mit jelent a siker. Tudja mit jelent a munka. Tudja mit jelent az alázat. Az Egyetem Étteremben ültünk le beszélgetni.
olvass továbbAz Egyetem Étterem a Válogatott Szurkolóinak szóló akciója után ezúttal a Bajnokokat vette célba! Aki bármilyen aranyéremmel rendelkezik nemtől, kortól, sportágtól függetlenül, kedvezményes, 1690 forintos áron veheti igénybe az ’All You Can Itt” névre hallgató, 5 fogásból álló menüt.
olvass továbbSzakértők szerint sokkal tanácsosabb a sportot a reggeli rutinok sorába állítani, mert így kevesebb kifogás marad. Ám még mielőtt tanácsainkon felbuzdulva holnap reggel kifulladásig edzenél, tudnod kell, hogy ahhoz, hogy ez az aprócska életmódváltás a napirended részévé váljon, (heti 4 alkalommal számolva) legalább 6 héten keresztül ki kell tartanod. Mi most összegyűjtöttük a 10 leghatásosabb praktikát, hogy te is sportosan és energikusan kezdhess minden napot!
olvass továbbVálaszolj helyesen az alábbi kérdésekre és nyerj egy Braun 7 in 1 arc- és testszőrzetnyíró készletet.
olvass továbbValljuk be, az edzőterem egy külön bolygó, saját szabályokkal, és természetesen saját hierarchiával, attól függően, hogy életed hány százalékát teszi ki az ottani izzadás. Ha már volt szerencsétek bérlettulajdonosnak lenni egy ilyen intézményben, akkor biztosan összefutottak jó párral a felsoroltakból!
olvass továbbHányszor fordult elő, hogy inkább otthon maradtunk, vagy ha mégis rászántuk magunkat, csupán csak feszengtünk egy-egy baráti vagy családi eseményen, azért, mert esetleg kilógtunk a sorból, hogy diétázunk? Sokan találkoztak ezzel a problémával, még ha nem is annyira drasztikus módon, ahogy az elsőre hallatszik.
olvass továbbA nekünk adott interjúból az is kiderül, hogy tervez-e még újra versenyzőként színpadra állni, illetve, hogy miként hódít a Boosttraining
olvass továbbInterjú Széplaki Dávid WBPF világbajnoki kétszeres top 5 helyezettel, Magyar bajnokkal és a 2016-os Fitparádé abszolút bajnokával.
olvass továbbA nyári forma a konyhában készül. Korunk nagy kérdései: az élet értelme, hogy mire gondolhat a nő és az, hogyan lehetne minél kevesebb munkával olyan testet varázsolni a strandra, amit már fejben régen elképzeltünk magunknak, de valahogy sosem sikerült megvalósítanunk.
olvass továbbA nyári alak télen készül. Azok számára, akiknek bármi örömforrása van a karácsonyi diétából. Azonban legtöbbünknek, kik jó mackók hírében állunk, ez az évszak a pihenés időszaka. Persze ez nem azt jelenti, hogy mi nem szeretnénk idén bikiniben süttetni a popsinkat, csupán annyit, hogy kellő bizalmat táplálunk testünk felé, hogy az így megkésve is képes bombaformába hozni magát. Szóval ideje kimászni a barlangunkból, zöldturmixra cserélni a reggeli kakaó-briós kombót, és átfutni a tavasz adta lehetőségeket a sportolásra.
olvass továbbMindannyian tudjuk, hogy sportolni fontos, legalább heti háromszor, mert csak így lehetünk egészségesek, nem mellesleg, izmosak és fittek. Azonban a lustaság sokszor sokkal erősebb az önfegyelemnél, így sorra gyártjuk a kifogásokat, hogy miért nincs időnk, energiánk, pénzünk edzeni. De arról gyakran megfeledkezünk, hogy egy kis testmozgással sokkal többet nyerhetünk egy feszes popsinál.
olvass továbbImádjuk, ami természetes. Megnyugtató valódi nőket látni smink nélkül, retusálatlanul, szeretjük, amikor kampány indul a terhességi csíkokért, a műtéti hegekért. Oda és vissza vagyunk, amikor neves fehérnemű gyártó cégek rendhagyó projektben mutatják meg, milyen is az igazi nő, és hús-vér nőket fotóznak a nyári kollekcióhoz. Imádjuk, amikor no filter, no make-up nők mosolyognak a kamerába, hogy igen, ők meztelenül is szépek.
olvass továbbTozó a testépítés egyik hazai és nemzetközi ikonja. Számtalan világversenyen állt a dobogó legtetején. Aki az átlagnál egy picikét komolyabban foglalkozik a testépítéssel, az biztosan ismeri, megismeri a nevét. Sok mai versenyzőre volt nagy hatással, sokakat az Ő példája indított el a versenyzés felé. Ő az élő bizonyítéka, hogy egy magyar srác is lehet bajnok bárhol a világban.
olvass továbbHa már egyenest a becsekkolás után azon töprengtél a reptéri váróban, hogy inkább vissza az egészet, majd lesz valahogy, nos, akkor egy elég szomorú cirka egy évnek nézel elébe, ami után újra megengedheted ugye magadnak ezt a hosszabb kiruccanást a mindennapokból: a nyaralást.
olvass továbbA múlt hónap végén éreztem úgy, hogy túltettem magam az év végi lustaságomon – végül is csak két hónapot vesztegettem el az évből, nem? Elhatároztam, hogy minden héten legalább kétszer le fogok járni az edzőterembe, hogy újra feszes combom és hasam legyen. A célomhoz megtaláltam a megfelelő helyszínt: a helyi edzőtermet. Számos rémisztő történetet hallottam már az edzőtermi mumusokról, és sajnos nekem is szembesülnöm kellett valamennyiükkel. Ez a cikk nekik szól.
olvass tovább