Kulcsszó keresés /

Mexico elsöpörte a horvátokat

• 2014. június 24.

Második félidei remek játékával 3-1-re legyőzte Mexico a halovány Horvát válogatottat, az A-csoportban. Ezzel bejutott a legjobb 16 közé, ahol a 100%-os Hollandiával találkozik.

olvass tovább

50 lány közül válogatott Puskás Peti

• 2014. június 23.

Irigylésre méltó helyzetbe került Puskás Peti, ugyanis egy egész napig élvezhette a legszebb lányok társaságát. Az énekes azonban nemcsak a látványban gyönyörködött, de szigorúan pontozott is, ugyanis a Miss Balaton 2014 második válogatóján Iszak Esztivel és Dukai Reginával együtt zsűrizte a versenyzőket. Az ítészek mellett a lányok sorsát a rajongók is alakíthatják, hiszen két versenyző a Facebook szavazás alapján jut tovább.

Capello mester nem lehet elégedett

• 2014. június 18.

Utolsóként az orosz és a dél-koreai válogatott mutatkozott be a brazíliai futball-vb-n. A két csapat összecsapása 1–1-es döntetlennel zárult. A távol-keletiek Igor Akinfejev óriási potyája után, Li Kun Ho találatával szereztek vezetést, amire a csereként beálló Alekszandr Kerzsakov válaszolt.

Besicék helytálltak Messiék ellen

• 2014. június 16.

Az argentin labdarúgó-válogatott 2–1-re legyőzte Bosznia-Hercegovinát, amely története első világbajnoki mérkőzését játszotta. Soraiban a Ferencváros bosnyák védőjével Muhamed Besiccel aki remekül játszott a találkozón.

Bulgária kiverte a házigazda Lengyel csapatot

• 2013. szeptember 24.

Drámai csatában kiütötte a bolgár válogatott a házigazda lengyel csapatot. A többi mérkőzésen beigazolódott a papírforma a keresztjátékokban, ahol három mérkőzésen az esélyesebb csapat diadalmaskodott és jutott a negyeddöntőbe.

0-2 -ről fordítottak a Szerbek a Hollandok ellen

• 2013. szeptember 21.

A 2013-as röplabda Eb második napján sem maradtunk izgalmak nélkül. A szerb csapat 0-2 ről fordított és nyert a Holland válogatott ellen. A 'B' csoport rangadóján pedig Franciaország 3-1-re verte a hazai közönség legnagyobb bánatára a Lengyel válogatottat.