Ne maradj le a legjobb írásainkról!

Kövess minket Facebookon.

Stylemagazin

bezárom

www.menstyle.hu
  • STYLE.HU

    Élni tudni kell

  • ÉN
    • Divathírek
    • Apa mappa
    • Ápolt vagyok
  • MOBILITY
    • Autó & Motor
  • BODY & SPORT
    • Mindent a testnek
  • STYLENEWS
    • Kikapcsoló
    • Kultúra
  • ÉLETÉRZÉS
    • Egészség
    • Mindent egymásért
    • A kényeztetés eszközei
  • STYLELIFE
    • Interjúk
    • Utazás
    • Otthon & Design
    • Gasztronómia
Tovább a Style.hu-ra!    
Stylelife - Mi történik a héten?    2025.09.15-21.

Mi történik a héten? 2025.09.15-21.

Stylelife
Én - Bemutatkozik a BOSS Bottled Beyond

Bemutatkozik a BOSS Bottled Beyond

Én
 - 7 wellness tipp a boldog, kiegyensúlyozott élethez

7 wellness tipp a boldog, kiegyensúlyozott élethez

Autó & Motor - Európának már lehet, hogy késő felkötni a gatyát? - Jaecoo 7 PHEV

Európának már lehet, hogy késő felkötni a gatyát? - Jaecoo 7 PHEV

Autó & Motor
 - Hogyan menti meg a párkapcsolatokat a hálás gondolkodás?

Hogyan menti meg a párkapcsolatokat a hálás gondolkodás?

 - Mindenki sérül egy háromszöghelyzetben - Ezt tanítja egy szeretői kapcsolat

Mindenki sérül egy háromszöghelyzetben - Ezt tanítja egy szeretői kapcsolat

Mindent egymásért - Minden problémára három megoldás van: elfogadás, változtatás, elengedés - Buddhista tanítások a léleknek

Minden problémára három megoldás van: elfogadás, változtatás, elengedés - Buddhista tanítások a léleknek

Mindent egymásért
 - Szeresd a nőt a helyes módon, és meglátod erősebb lesz, mint valaha

Szeresd a nőt a helyes módon, és meglátod erősebb lesz, mint valaha

  1. Kikapcsoló
  2. Musical Fesztivál

Musical Fesztivál

  • 2014. október 16.
  • Komment

A Musical fesztivál eseménysorozat első koncertje kerül bemutatásra a Danubius Music szervezésében. A fellépők között a magyar musical színészek, énekesek kiemelkedő alakjai közül igazi tehetségek szórakoztatják a nagyérdeműt.


Musical Fesztivál - Kikapcsoló -  - musical fesztivál,
A musical dalok népszerűsége behálózta a világot és amióta e műfajt „jegyzik” egyre többen csatlakoznak a rajongói táborokhoz. Igazi minőségi szórakoztatást ígérnek a szervezők.

Ha  Musical Fesztivál , akkor tánc, zene ,szerelem, szenvedély, humor, szomorúság, boldogság ,ritmus, mély érzelmek  …..csodálatos színészek- énekesek…akik apró történeteket jelenítenek meg  a zene nagyságában. A musical különleges műfaj….elragadja a közönséget , a zene dallamán, szövegén keresztül, felerősíti az érzelmeket  és teret ad a fantáziának. Mindenkinek mást jelenet egy dal és mindenki előadásában a zene és a szöveg más köntösben jeleníti meg a mondanivaló. A művészek egyénisége, tehetsége, profizmusa lehengerlő élményt biztosít a publikumnak.

A színpadról  érezhető lesz  az energia, ami bejárja az egész  teret , utat biztosítva a közönség szívéhez.

A fesztivál keretén belül felcsendülnek a musical irodalom legszebb és legismertebb dalai.

Jegyek itt.

A fellépőkről röviden:

Koós Réka, Junior Lyra díjas kiváló színésznő, énekesnő. Édesanyja: Dékány Sarolta táncdalénekesnő.  Édesapja: Koós János táncdalénekes, színész, humorista.

Toldy Mária énekstúdió elvégzése után a Színház- és Filmművészeti Egyetemre járt operett-musical szakra, osztályfőnöke Szinetár Miklós volt.

Neve   mindenkinek  ismerősnek cseng a musical világából. A páratlan énektechnikával rendelkező rendkívül vonzó jelenség mindenkit elbűvöl nemcsak a színpadon, hanem magánemberként is. Az elmúlt években számos kiemelkedő szerepeket kapott, a Macskák a világ musical színpadainak egyik legnagyobb sikere, amiben a  Madách Színházban Grizabella szerepét alakítja. Láthatják a nézők a Mary Poppinsban, amiben Mrs. Banks szerepét játssza. Továbbá olyan szerepeket tudhat maga mögött, mint az EVITA főszerepe - Eva Peron, vagy a Nyomorultakból - Fantine, Bécsben a Vámpírok báljában Rebekka, vagy a Vörös Pimpernelben Marguerite.

Idén a Madách Színház Donnájaként bűvöli el a  közönséget.

Rékáról bővebben: http://hu.wikipedia.org/wiki/Ko%C3%B3s_R%C3%A9ka

Mahó Andrea, eMeRTon és Artisijus díjas,  prémium kategóriás színésznő, énekesnő. 2001-ben végzett Gór Nagy Mária színitanodájában. Azóta töretlen sikerrel játszik, a Győri Nemzeti Színházban, a Madách Színházban, valamint a Székesfehérvári Vörösmarty Színházban. Rajongói  között megtalálható  Michel Schönberg és  Sir Andrew Lloyd Webber(világhírű zeneszerzők), akik minden egyes személyes találkozásnál megkülönböztetett figyelemmel gratuláltak  a művésznő csodálatos hangjához és tehetségéhez.

Az Operaház Fantomjának , Christin(je)2003- óta ,  Marry Poppins-ként 2012 –től bűvöli el a közönséget a Madách  Színház színpadán. Önálló estjének  a Szerelemvarázsnak, szintén Madách Színház (stúdió)ad otthont. Jövő év elején nagykoncertre készül.

 „ Az Élet Szép” nagykövete.

Andreáról bővebben: http://www.mahoandrea.hu/

Vermes Tímea, csodálatos hangú művésznő, szakmája  szerint operaénekes,de  "minden evő"-nek aposztrofálja magát. Különösen szereti a musical dalokat   minden érdekli, ami beletartozik a jó zene fogalmába. Hiszi, hogy a világ komplex értelemben tökéletes és tökéletlen egyaránt, ezért szeretné minél inkább megismerni. A Janus Pannonius Tudományegyetem Ének-zene-karvezetés szakáról , jelentkezett  a Zeneművészetire, később elvégezte a főiskolának az egyetemi kiegészítő szakát is, akkor már a Pécsi Nemzeti Színház magánénekeseként tartották számon. Neve összefonódik a  Miskolci Nemzeti Színházzal  és Pécsi  Nemzeti Színházzal.A  miskolci páholyparti  közönségétől elnyerte az „év színésznője” díjat.

Tímeáról bővebben: http://www.vermestimea.hu/

Csengeri Attila, a Színház- és Filmművészeti Főiskola növendéke volt operett-musical szakon. Pécsi Nemzeti Színház Nívódíj és eMeRTon díj tulajdonosa. Tehetségét kamatoztatva már abban az évben elénekelhette Szörényi Levente oratóriumának, a Fénylő ölednek édes örömében… főszerepét. Az első év végén felkérték a Rock Színházban Várkonyi Mátyás Oscar Wilde Dorian Gray arcképe című regényéből írt musicalje címszerepére, és még főiskolásként a Légy jó mindhalálig-ban is szerepet kapott, melynek lemezfelvételén is részt vett. Másfél évig Stuttgartban vendégszerepelt. Istvánt és alkalmanként Tordát játszotta a Magyar Színházban, majd  Pécsett a Jézus Krisztus szupersztárban szerepelt, azóta számos bemutatón vett részt szerte az országban. A Vörös Pimpernel magyarországi ősbemutatóján a címszerepet a Madách Színházban mai napig töretlen sikerrel játssza Az Operaház Fantomjában a főszerepet.

Attiláról bővebben: http://csengeriattila.blogspot.hu/p/csengeri-attila-oneletrajz.html

Miller Zoltán- Édesanyja Dobránszky Zsuzsanna, operaénekesnő, édesapja Miller Lajos Kossuth és Liszt Ferenc-díjas operaénekes,számos díjjal kitüntetett színész, énekes.

ÁLLAMI KITÜNTETÉS – MAGYAR KÖZTÁRSASÁGI EZÜST ÉRDEMKERESZTJE,  eMeRTon,-Súgó csiga,- Gundel díj, Csináljuk a fesztivál  második szériájának győztese. Büszkélkedhet a világhírű  Sir Andrew Lloyd Webber –től származó elismeréssel: “You are the best Raul,who I’ve ever seen” mondat, mely az Operaház Fantomjának bemutatóján a Madách Színházban hangzott el.

A SONY/BMG  szerint  O „A hang, amely újra elvarázsol”.

A  Gór Nagy Mária Színitanodába jelentkezett,majd  töretlen pályafutása során, több mint  30 főszerepet játszott el.

 1995-től az aranylemezes Emberek zenekar énekese, mely együttes nevéhez fűződik,az azóta örökzöldé vált Száz út…Tábortűz…Mama… Süt a nap című dalok.1997-ben egy évre Duisburgba szerződött, a Nyomorultak című musicalben Enjolras-szerepére, melyet  nagy sikerrel, több mint 180-szor játszott el. A teljesség igénye nélkül kiemelt színházi darabok amiben főszerepekben lenyűgözte a nagyérdeműt -Az Operaház fantomja(2 szerepben:Raul  és Fantom),Nyomorultak-Anna Karenina,(Vronszkij)-Made in Hungária (Ricky) Evita (Che Guevera)….

A Veszprémi Petőfi Színházban  készül a  világhírű  Chicago című musical Billy Flynn főszerepére. A tavalyi nagysikerű jubileumi Erkel Színházas  koncert után a  hamarosan a második nagylemezével  debütál és év végi hagyományteremtő koncertjére készül.

Zoltánról bővebben: http://millerzoltan.com/

Nagy Sándor, a Színház- és Filmművészeti Egyetem operett-musical szakán diplomázott 2005.-ben. Még ebben az évben a Madách Színházhoz, majd párhuzamosan a Játékszínhez szerződött, ahol sikert sikerre halmoz a mai napig. Tehetségét a közönség Súgó Csiga díjjal, a szakma pedig Soós Imre díjjal jutalmazta.2005 és 2010 között a többszörös arany és platinalemezes Adagio együttes tagja volt.A teljesség igénye nélkül a Madách Színházi szerepei: Csoportterápia – Sziszi, Én, József Attila – címszerep,Poligamy – András,Napsugárfiúk - Ben Clark,Spamelot - Sir Galahad 1szer 3, néha négy - Billy Hickory Wood ,Betörő az albérlőm - Harry Robinson

Sors bolondjai - Jay Morisson ,Aranyborjú - A.I. Korejko

A Játékszínben:Jutalomjáték - Jud Templeton.Tied a világ -  Házigazda

Legyen a feleségem - Jim Watt

Sándorról bővebben: http://www.nagysandor.com/

Sasvári Sándor - Jászai Mari díjas, Regionális Príma Díjas 2010 Színház és Filmművészet kategóriában,eMeRton díj ,Az év Musical színésze1993-ban illetve A Szent György lovagrend és a Vitézi rend tagja. Színházi karrierje a  kezdetektől varázsolja el a közönséget.

Külföldön :Musical Theater, Duisburg , Bloomsburry Theatre, London, és Magyarországon  Rock Színház, Madách Színház,Operettszínház, Győri Nemzeti Színház…..számos emlékezetes musical főszereplője. A Nyomorultakban - Jean Valjean, Tolcsvay László - Müller Péter:Mária Evangéliumában  – Jézus,Az Operaház Fantomjában  – Fantom,Anna Kareninában  – Karenin….

Jelenleg a világhírű Mamma Mia  című musical Sam Carmichael –ként áll színpadra a Madách Színházban.

Sándorról bővebben: http://www.sasvarisandor.hu/

Gyulai Júlia, Európa bajnok sztepp táncos és  koreográfus. Színvonalas tánccsapatával biztosítja a táncbetéteket.

Júliáról bővebben: http://www.coincidance.hu/

  • musical fesztivál

Tetszett a cikk? Oszd meg másokkal is!


Szólj hozzá a cikkhez

Stylemagazin.hu

    Kapcsolódó cikkek
    Musical Fesztivál - Rendezvények, divat, életmód, stílus
    Musical Fesztivál
    • Rendezvények
    Heti Top 10A hét legjobb írásai
    Szeretlek, csak nem úgy - Keresd a nőt!, divat, életmód, stílus
    Szeretlek, csak nem úgy
    • Keresd a nőt!
    Amikor egy nő megedződik lelkileg már nem tesz meg mindent - Keresd a nőt!, divat, életmód, stílus
    Amikor egy nő megedződik lelkileg már nem tesz meg mindent
    • Keresd a nőt!
    4 lifehack, amely segít abban, hogy az életed egyszerűbben és produktívabban menjen - Keresd a nőt!, divat, életmód, stílus
    4 lifehack, amely segít abban, hogy az életed egyszerűbben és produktívabban menjen
    • Keresd a nőt!
    Azok a tipikus vidéki dolgok
    Őszi Italok: Töltsük meg a poharainkat a szezon legfinomabb ízeivel!
    A Nő csábít, a Férfi hódít
    Európának már lehet, hogy késő felkötni a gatyát? - Jaecoo 7 PHEV
    Az életünk útitársai – hogyan találjuk meg önmagunkat mások tükrében?
    A Triumph darabjai a szettek kulcselemei lehetnek
    Bemutatkozik a BOSS Bottled Beyond

    További cikkek

    A Kékszalag egyik legfiatalabb esélyesét a BMW Wallis Motor támogatja a felkészülésben

    A Kékszalag egyik legfiatalabb esélyesét a BMW Wallis Motor támogatja a felkészülésben

    Hétvégére kinyit a Gellért Szálló

    Hétvégére kinyit a Gellért Szálló

    Open Road Fest zenei programok tálalva – itt az első 15 fellépő

    Open Road Fest zenei programok tálalva – itt az első 15 fellépő

    Legolvasottabb írások

    Szeretlek, csak nem úgy

    Szeretlek, csak nem úgy

    Amikor egy nő megedződik lelkileg már nem tesz meg mindent

    Amikor egy nő megedződik lelkileg már nem tesz meg mindent

    4 lifehack, amely segít abban, hogy az életed egyszerűbben és produktívabban menjen

    4 lifehack, amely segít abban, hogy az életed egyszerűbben és produktívabban menjen

    Azok a tipikus vidéki dolgok

    Azok a tipikus vidéki dolgok

    Őszi Italok: Töltsük meg a poharainkat a szezon legfinomabb ízeivel!

    Őszi Italok: Töltsük meg a poharainkat a szezon legfinomabb ízeivel!

    A Nő csábít, a Férfi hódít

    A Nő csábít, a Férfi hódít

    Európának már lehet, hogy késő felkötni a gatyát? - Jaecoo 7 PHEV

    Európának már lehet, hogy késő felkötni a gatyát? - Jaecoo 7 PHEV

    Az életünk útitársai – hogyan találjuk meg önmagunkat mások tükrében?

    Az életünk útitársai – hogyan találjuk meg önmagunkat mások tükrében?

    A Triumph darabjai a szettek kulcselemei lehetnek

    A Triumph darabjai a szettek kulcselemei lehetnek

    Kövess minketStyle közösség

    @StyleHu követése

    Kövess minket Instagramon

    RSS csatornáink
    Legrissebb cikkek

    ÉN

    • Divathírek
    • Apa mappa
    • Ápolt vagyok

    MOBILITY

    • Autó & Motor

    BODY & SPORT

    • Mindent a testnek

    STYLENEWS

    • Kikapcsoló
    • Kultúra

    ÉLETÉRZÉS

    • Egészség
    • Mindent egymásért
    • A kényeztetés eszközei

    STYLELIFE

    • Interjúk
    • Utazás
    • Otthon & Design
    • Gasztronómia
    • kapcsolat
    • jogi nyilatkozat
    • impresszum
    • adatvedelem
    • rss
    © Stylemagazin.hu Copyright 2007-2025 | WebSite NetSolution Media Zrt.
    • STYLE.HU

      Élni tudni kell

    • ÉN
      • Divathírek
      • Apa mappa
      • Ápolt vagyok
    • MOBILITY
      • Autó & Motor
    • BODY & SPORT
      • Mindent a testnek
    • STYLENEWS
      • Kikapcsoló
      • Kultúra
    • ÉLETÉRZÉS
      • Egészség
      • Mindent egymásért
      • A kényeztetés eszközei
    • STYLELIFE
      • Interjúk
      • Utazás
      • Otthon & Design
      • Gasztronómia