Kulcsszó keresés /

Áll a botrány a Real-Bayern mérkőzés után

• 2017. április 19.

Mint ismeretes, a Real Madrid jutott a legjobb négy közé a bajnokok ligájába, miután 4-2 -re legyőzte a Bayern Münchent. A találkozónak voltak magyar szereplői is, méghozzá a játékvezetők. A nemzetközi sajtó rendesen szét is szedte Kassai Viktort és segítőit.

olvass tovább

Olasz bukás

• 2014. június 24.

Azt nem lehet állítani, hogy nem voltak harapós kedvükben az uruguayiak. Luis Suárez ugyanis ismét nem bírt magával és egy laza mozdulattal megharapta ellenfelét. A játékvezető azonban ezt nem vette észre.

A nyitómeccsen hátszéllel nyertek a brazilok

• 2014. június 13.

Brazília kétgólos győzelmével indult a 2014-es labdarúgó-világbajnokság. Nem volt sétagalopp,mert a 29. percig az esélytelenebb horvátok vezettek – igaz, Marcelo öngóljával. A 71. percig őrizték az ikszet, amikor is a játékvezető hathatós segítségével tizenegyeshez jutottak a brazilok. Neymar duplázott a mérkőzésen. A hosszabbítás első percében még Oscar is betalált ezzel beállítva a 3-1-es végeredményt.

Egy magyar találmány élete, egy rendhagyó interjú.

• 2010. október 13.

Talán jellemző is lehet a magyar feltalálók életére Maruzsi László története. " A játékvezetői működést segítő rendszer ötlete a 2002-es koreai rendezésű világbajnokságon pattant ki a fejemből", - mondja Maruzsi László. A botra leadható jeleket csak vissza kell vezetni, és már működik is a rendszer. Ennyi az egész.. Vagy mégsem? Riport a feltalálóval.