Ne maradj le a legjobb írásainkról!

Kövess minket Facebookon.

Stylemagazin

bezárom

www.menstyle.hu
  • STYLE.HU

    Élni tudni kell

  • ÉN
    • Divathírek
    • Apa mappa
    • Ápolt vagyok
  • MOBILITY
    • Autó & Motor
  • BODY & SPORT
    • Mindent a testnek
  • STYLENEWS
    • Kikapcsoló
    • Kultúra
  • ÉLETÉRZÉS
    • Egészség
    • Mindent egymásért
    • A kényeztetés eszközei
  • STYLELIFE
    • Interjúk
    • Utazás
    • Otthon & Design
    • Gasztronómia
Tovább a Style.hu-ra!    
Autó & Motor - Fent a csúcson – Bentley Continental GT avagy a dicső múlt és a jövő

Fent a csúcson – Bentley Continental GT avagy a dicső múlt és a jövő

Autó & Motor
 - Kibe szeret bele a férfi? Kihez marad hűséges a nő?

Kibe szeret bele a férfi? Kihez marad hűséges a nő?

 - A Tissot ikonikus PRX és Seastar kollekciók órái

A Tissot ikonikus PRX és Seastar kollekciók órái

Utazás - Indul az utazási szezon - csomagoljon stílusosan a WITTCHEN-nel!

Indul az utazási szezon - csomagoljon stílusosan a WITTCHEN-nel!

Utazás
Utazás - Horvátország továbbra is a magyarok kedvence

Horvátország továbbra is a magyarok kedvence

Utazás
 - Frissítő és különleges tavaszi kávés italreceptek

Frissítő és különleges tavaszi kávés italreceptek

Autó & Motor - Európai felfedező - Az új Ford Explorer Extended Range

Európai felfedező - Az új Ford Explorer Extended Range

Autó & Motor
 - Az örök kérdés: Mit akar egy nő?

Az örök kérdés: Mit akar egy nő?

  1. Mit utálnak a nők legjobban a férfiakban?

Mit utálnak a nők legjobban a férfiakban?

  • 2018. február 05.
  • Molnár Dorka Molnár Dorka
  • Komment

A cikk fordított verziója már publikálásra került, rendkívül sokan értettetek egyet, és természetesen voltak, akik ellenkeztetek is. Újból rámutatnék, hogy ez csak egy könnyed általánosítás, egy görbe tükör, és egy vidám lecke egyik nemről a másiknak.


Mit utálnak a nők legjobban a férfiakban? -  -  - férfiak, nők, styledrops, the sense,

AZ UDVARIASSÁG HIÁNYA: A kötelező ajtónyitás óta eltelt pár laza erkölcsű évtized, így a békebeli úriemberek manapság leginkább a szegény baleknek vannak elkönyvelve. Ettől függetlenül persze az udvariasság nem halott, igény van bókokra, nehéz csomagjaink átvállalására, előretessékelésre, a törékeny kacsónk megfogására, amikor lelépünk valahonnan. Ezek azok az apróságok amik észrevétlenül sugallják, hogy egy olyan férfival van dolgunk, aki tisztel minket, bármennyire is banálisan hangzik ez így.

PROBLÉMA A BARÁTNŐINKKEL: Nem egészséges kapcsolati elvárás, hogy a férfi összebarátkozzon a barátnőinkkel, akik nyilván egyébként is mindig elfogult szakszervezetként, kórusban fogják a mi pártunkat fogni bármilyen konfliktus, vagy megcsúszás esetén, ellenben teljesen normális, hogy az ellenérzéseket magában tartsa az emberünk, bármennyire intenzívek is. A barátok a választott családunk, a szerelmünk pedig... a szerelmünk. Teljesen felesleges ebből olyan sárdobálást kreálni, aminek mi állunk a közepén, és védjük a szeretteinket egymás ellen.

PMS-TORTÚRA: Nagyjából gimnáziumban kezdett el vicces lenni a villámokat szóró szemű lányok 'Megjött Piroska?' és hasonlóan frenetikusan vicces hasonlatokkal való csesztetésre, de talán ideje felnőtt férfiként eljutni arra a pontra, hogy megpróbálj túllépni a szarkasztikus kommenteken, és racionálisan felfogni ezt a női fenomenont, mert minden hónapban aktuális. Hormonális, és kontrollálhatatlan. Folyton éhesek vagyunk, feszül a mellünk, görcsöl a hasunk, az arcbőrünk a horribilistől a katasztrofálisig skálát járja, néha véletlenszerűen elkezdünk sírni, és többnyire jellemzően minden irritál, idegesít, és amúgy is hagyj békén. Könnyű felismerni a jeleket, de ha nem megy, akkor számoljatok utána, és egy hétig kerüljétek a látótávolságba kerülést, és a vicceskedést, főleg ha meg szeretnétek őrizni a szemetek világát.

AGRESSZIÓ: Amíg a Hollywoodi filmekben álmaink férfija egy elsétálás közben odavetett laza félmondat előtt agyonver mindenkit, aki ránk mer nézni, ez a való életben sajnos nem így működik. Az agresszió semmire nem megoldás az önvédelmen kívül, annak pedig a nevében foglaltatik a hivatása. Nem így kell a férfiasságot bizonygatni, és párbajokat sem rendeznek már, álljatok ki szívetek hölgyéért minden létező verbális fegyverrel, amennyiben a helyzet valóban megkívánja, de ütni, majd a biztonságiak fogásában távozni, a rendőrségen ülni, vagy neadjisten benézni a felmérést, és szétveretni magad felesleges, rendkívül proli.

Mit utálnak a nők legjobban a férfiakban? -  -  - férfiak, nők, styledrops, the sense,

TÚLSÁGOSAN DOMINÁNS: Azt hiszem kőbe véshetjük a tényt, hogy minden nő olyan férfira vágyik, aki mellett biztonságban érzi magát, és akire fel tud nézni. Kellemes járulék tud lenni, amikor szerelmünk döntésképes, és ha nem is technikailag, de elméletben képes irányítani egy kapcsolatot. Ellenben a bizonytalan, és önértékelési zavaros nők hajlamosak olyannyira behódolni, hogy nem lépnek fel az ellen, hogy megmondják nekik mit csinálhatnak, mit viseljenek, mivel foglalkozzanak, merre mehetnek, kivel, és mikor. Uraim, ne éljetek vissza az évezredek során kialakult hímsovinizmussal!

FÉLTÉKENY A BARÁTOKRA: Egy jól működő kapcsolatban mindenkinek szabad légzést biztosító tere van, ami azt jelenti, hogy még megosztott baráti társaság esetén is bizony előfordulnak egymás nélkül töltött esték, vacsorák, programok, napok, vagy akár nyaralások is. A 'Miért nem velem vagy inkább?' és a 'Mert soha nem hívsz el, ha a barátaiddal találkozol...' vázlatú beszélgetések egyenes út afelé, hogy még többet legyünk a barátainkkal, mert addig sem fojtogatnak. Arról nem beszélve, hogy semmi ok nincs féltékenységre akkor sem, ha netalántán hímnemű barátokkal is rendelkezünk. Bizalom, bizalom, bizalom.

SZELEKTÍV HALLÁS: Azzal tisztában vagyunk, hogy a férfiak képtelenek több dologgal egyszerre foglalkozni, ez tudományos tény. De az, hogy képesek kizárni a fejükből a hangunkat, és bizonyos mondatfoszlányokat, gondolatmeneteket, vagy komplett monológokat, az baromi bosszantó tud lenni.

ELKÖTELEZŐDÉSI PROBLÉMÁK: Ez a kifejezés elég absztrakt, de pontosan nem arról szól, amiről gondolnánk. A 'bonyolult' kapcsolatok megfejtése hihetetlenül egyszerű, nem mi vagyunk, aki mellett meg tudna állapodni, ezért szólnak a mesék arról, hogy ő magányos farkas / képtelen kapcsolatban élni / most nem tudja lekötni magát / a munkára kell koncentrálnia. Igen, generációk óta tanítják a női magazinok a férfiviselkedés eme szélsőséges megtestesülésének megfejtését, hogy hogyan tudnád mégis elcsavarni a fejét, de miért is tennéd? A Hank Moody-féle notórius szociopata antimonogámok egy másik történet, amit igyekezzünk elkerülni.

Mit utálnak a nők legjobban a férfiakban? -  -  - férfiak, nők, styledrops, the sense,

ÉRZELMI TERROR: 'Ha szeretsz, akkor megteszed/nem teszed.' - Tessék, mi van? A két ember között fennálló szoros viszonyra való bármilyen utalás szimpla manipuláció, aminek semmi helye nincs. Ha szeretsz, akkor érvelj, és beszéljünk róla.

PÉNZ ÉS HATALOM: Nem tudom kinél milyen komplexusokból, vagy gyermekkori traumákból adódik össze a pénz fetisizálása. Ez nem minden sikeres férfi ismérve, ez a kifejezetten szélsőséges Wolf of Wall Street effektus, amikor soha nem elég, és mindent hajlandóak feláldozni érte, a családot és a szerelmet is. A pénz biztosan nem takar be ha fázol, nem néz szerelmesen a szemedbe, nem tart egészségesen, és nem lesz a hűséges társad, amikor megöregszel.

ÁPOLTSÁG: A személyes higiénia és alapvető igényszint alulértékelt dolog tud lenni. A tiszta körmök, frissen nyírt arcszőrzet, fodrász, legalább napi egy zuhany, dezodor, parfüm, és tiszta ruhák. Baromi kínos élmény egy harmadszorra viselt póló mellkasára hajtani a fejed, arról nem beszélve, (NSFW) hogy ott lent is illik rendben és tisztán tartani a dolgokat, különben nem lesz kedve senkinek látogatni.

DEFENZÍV-OFFENZÍV: A bizonyos passzív-agresszív férfitípus, aki minden két sor közé beleolvas valamit, és mindent magára vesz, azt is ami soha meg sem fordult a fejünkben, csak az övében csírázik komplexusként. Mivel nincs fogás a fantáziájában játszódó beszélgetésben, ezért védekezésből támadni kezd, felráncigál és apró darabokra szedi minden hibádat, és mindent amikor valaha rossz döntést hoztál, ami végtelenített vitákhoz vezet. Hacsak nem vagy elég stabil és kiegyensúlyozott, hogy megváltozzon melletted, akkor menekülj!

1 / 2. oldal
Következő

  • férfiak nők styledrops the sense

Tetszett a cikk? Oszd meg másokkal is!


Molnár Dorka

2010-ben kezdtem el a blogolást, először a divat felé orientálódva, ami a személyes hangvétel fonalával elvezetett az íráshoz. Az első könyvem tavaly jelent meg, "Esküszöm, hogy rosszban sántikálok" címmel, a gondolataimat pedig a The Sense nevű blogon találhatjátok meg. Másfél évig dolgoztam a Style.hu divatszerkesztőjeként, jelenleg a magazin szerzőjeként igyekszem bevezetni titeket a divat és stílus rejtelmeibe.

Szólj hozzá a cikkhez

Stylemagazin.hu

    Kapcsolódó cikkek
    Hova tűnt a férfiak szeretete? - Keresd a nőt!, divat, életmód, stílus
    Hova tűnt a férfiak szeretete?
    • Keresd a nőt!
    A rosszfiúkat okkal szeretjük? - Keresd a nőt!, divat, életmód, stílus
    A rosszfiúkat okkal szeretjük?
    • Keresd a nőt!
    A fiúk nem sírnak
    Van miért tisztelni egy férfit
    Heti Top 10A hét legjobb írásai
    Hova tűnt a férfiak szeretete? - Keresd a nőt!, divat, életmód, stílus
    Hova tűnt a férfiak szeretete?
    • Keresd a nőt!
    A boldogság tényleg egy döntés csak, amit meghozol? - Keresd a nőt!, divat, életmód, stílus
    A boldogság tényleg egy döntés csak, amit meghozol?
    • Keresd a nőt!
    Ne dobd el, javítsd meg - Kapcsolatok, ahol megéri az újrakezdés - Keresd a nőt!, divat, életmód, stílus
    Ne dobd el, javítsd meg - Kapcsolatok, ahol megéri az újrakezdés
    • Keresd a nőt!
    Ha nem vagy rendben, hidd el, az is rendben van
    Mi történik a héten? 2025.06.09-15.
    Európai felfedező - Az új Ford Explorer Extended Range
    Fent a csúcson – Bentley Continental GT avagy a dicső múlt és a jövő
    Indul az utazási szezon - csomagoljon stílusosan a WITTCHEN-nel!
    Horvátország továbbra is a magyarok kedvence

    Kapcsolódó cikkek

    Hova tűnt a férfiak szeretete?

    Hova tűnt a férfiak szeretete?

    A rosszfiúkat okkal szeretjük?

    A rosszfiúkat okkal szeretjük?

    A fiúk nem sírnak

    A fiúk nem sírnak

    Van miért tisztelni egy férfit

    Van miért tisztelni egy férfit

    Ha egy férfi igazán szeret - elvárások és minden, amivel bezárod a férfi lelkét

    Ha egy férfi igazán szeret - elvárások és minden, amivel bezárod a férfi lelkét

    A Johnnie Walker új kampánya neked szól: Ne hagyd, hogy a kétségek megállítsanak!

    A Johnnie Walker új kampánya neked szól: Ne hagyd, hogy a kétségek megállítsanak!

    További cikkek

    Hárommilliárd forintnyi lóerőt adtak el öt nap alatt

    Hárommilliárd forintnyi lóerőt adtak el öt nap alatt

    Bejelentették a Rock and Roll Hall of Fame jelöltjeinek névsorát

    Bejelentették a Rock and Roll Hall of Fame jelöltjeinek névsorát

    Kreatív újrahasznosítás, deszkából napszemüveg

    Kreatív újrahasznosítás, deszkából napszemüveg

    Botrányosan rossz magyar sorozatok, filmek

    Botrányosan rossz magyar sorozatok, filmek

    Nincs válság: 11 millió dollármilliomos él már a Földön

    Nincs válság: 11 millió dollármilliomos él már a Földön

    Sherpa

    Sherpa

    Legolvasottabb írások

    Hova tűnt a férfiak szeretete?

    Hova tűnt a férfiak szeretete?

    A boldogság tényleg egy döntés csak, amit meghozol?

    A boldogság tényleg egy döntés csak, amit meghozol?

    Ne dobd el, javítsd meg - Kapcsolatok, ahol megéri az újrakezdés

    Ne dobd el, javítsd meg - Kapcsolatok, ahol megéri az újrakezdés

    Ha nem vagy rendben, hidd el, az is rendben van

    Ha nem vagy rendben, hidd el, az is rendben van

    Mi történik a héten? 2025.06.09-15.

    Mi történik a héten? 2025.06.09-15.

    Európai felfedező - Az új Ford Explorer Extended Range

    Európai felfedező - Az új Ford Explorer Extended Range

    Fent a csúcson – Bentley Continental GT avagy a dicső múlt és a jövő

    Fent a csúcson – Bentley Continental GT avagy a dicső múlt és a jövő

    Indul az utazási szezon - csomagoljon stílusosan a WITTCHEN-nel!

    Indul az utazási szezon - csomagoljon stílusosan a WITTCHEN-nel!

    Horvátország továbbra is a magyarok kedvence

    Horvátország továbbra is a magyarok kedvence

    Kövess minketStyle közösség

    @StyleHu követése

    Kövess minket Instagramon

    RSS csatornáink
    Legrissebb cikkek

    ÉN

    • Divathírek
    • Apa mappa
    • Ápolt vagyok

    MOBILITY

    • Autó & Motor

    BODY & SPORT

    • Mindent a testnek

    STYLENEWS

    • Kikapcsoló
    • Kultúra

    ÉLETÉRZÉS

    • Egészség
    • Mindent egymásért
    • A kényeztetés eszközei

    STYLELIFE

    • Interjúk
    • Utazás
    • Otthon & Design
    • Gasztronómia
    • kapcsolat
    • jogi nyilatkozat
    • impresszum
    • adatvedelem
    • rss
    © Stylemagazin.hu Copyright 2007-2025 | WebSite NetSolution Media Zrt.
    • STYLE.HU

      Élni tudni kell

    • ÉN
      • Divathírek
      • Apa mappa
      • Ápolt vagyok
    • MOBILITY
      • Autó & Motor
    • BODY & SPORT
      • Mindent a testnek
    • STYLENEWS
      • Kikapcsoló
      • Kultúra
    • ÉLETÉRZÉS
      • Egészség
      • Mindent egymásért
      • A kényeztetés eszközei
    • STYLELIFE
      • Interjúk
      • Utazás
      • Otthon & Design
      • Gasztronómia