Kulcsszó keresés /

Costa Rica meglepetés győzelme

• 2014. június 14.

A 2014-es labdarúgó-világbajnokságon, a D-csoportjában nagy meglepetésre Costa Rica 3–1-re legyőzte Uruguayt. A találkozó első játékrészében még kiegyenlített játék folyt a pályán, de a térfélcserét követően játékban és a gólok számában is ellenfele fölé nőtt a kreatívabb és gyorsabb futballt játszó Costa Rica, így a halálcsoport élére állt.

olvass tovább

A nyitómeccsen hátszéllel nyertek a brazilok

• 2014. június 13.

Brazília kétgólos győzelmével indult a 2014-es labdarúgó-világbajnokság. Nem volt sétagalopp,mert a 29. percig az esélytelenebb horvátok vezettek – igaz, Marcelo öngóljával. A 71. percig őrizték az ikszet, amikor is a játékvezető hathatós segítségével tizenegyeshez jutottak a brazilok. Neymar duplázott a mérkőzésen. A hosszabbítás első percében még Oscar is betalált ezzel beállítva a 3-1-es végeredményt.

Vettel nem vette el a gázt

• 2013. november 03.

Élről induló Mark Webber csak a második helyen ért célba, a már negyedik világbajnoki címét múlthéten begyűjtő német Sebastian Vettel mögött a Abu-dhabi Nagydíjon.

Hoztuk a kötelező az észtek ellen

• 2013. szeptember 10.

A világbajnoki selejtezősorozat D-csoportjának 8. fordulójában a magyar labdarúgó-válogatott 5–1-re legyőzte Észtországot. Mindeközben a török válogatott idegenben verte 2-0-ra a románokat, így "visszatettek" minket a csoport második helyére.

Korea kifogott rajtunk

• 2013. április 15.

Váratlan vereséget szenvedtük Dél-Korea csapatától a Divizió I/A-s világbajnokság második fordulójában. 4-1 -es vezetésről szétlövés után 5-4 -re kikaptunk.

Spanyol aranyláz

• 2013. január 27.

Mindenki szoros, kemény döntőre számított a spanyol-dán kézilabda világbajnoki döntőben. Hát nem lett az, inkább egy laza edzőmeccsre hasonlított.