Ne maradj le a legjobb írásainkról!

Kövess minket Facebookon.

Stylemagazin

bezárom

www.menstyle.hu
  • STYLE.HU

    Élni tudni kell

  • ÉN
    • Divathírek
    • Apa mappa
    • Ápolt vagyok
  • MOBILITY
    • Autó & Motor
  • BODY & SPORT
    • Mindent a testnek
  • STYLENEWS
    • Kikapcsoló
    • Kultúra
  • ÉLETÉRZÉS
    • Egészség
    • Mindent egymásért
    • A kényeztetés eszközei
  • STYLELIFE
    • Interjúk
    • Utazás
    • Otthon & Design
    • Gasztronómia
Tovább a Style.hu-ra!    
Autó & Motor - Fent a csúcson – Bentley Continental GT avagy a dicső múlt és a jövő

Fent a csúcson – Bentley Continental GT avagy a dicső múlt és a jövő

Autó & Motor
Mindent a szemnek - Michael Jackson relikvia érkezett a Madame Tussauds Budapestbe

Michael Jackson relikvia érkezett a Madame Tussauds Budapestbe

Mindent a szemnek
 - A Tissot ikonikus PRX és Seastar kollekciók órái

A Tissot ikonikus PRX és Seastar kollekciók órái

Autó & Motor - Autóval Európában nyáron: pórul járhatunk, ha megszokásból vezetünk

Autóval Európában nyáron: pórul járhatunk, ha megszokásból vezetünk

Autó & Motor
 - Az ölelés értéke

Az ölelés értéke

Autó & Motor - Ez már mindennek a teteje! – BMW M 1000 XR teszt

Ez már mindennek a teteje! – BMW M 1000 XR teszt

Autó & Motor
Autó & Motor - Gen-E,  a városi nagymacska – Kipróbáltuk az elektromos Ford Pumát

Gen-E, a városi nagymacska – Kipróbáltuk az elektromos Ford Pumát

Autó & Motor
Utazás - Indul az utazási szezon - csomagoljon stílusosan a WITTCHEN-nel!

Indul az utazási szezon - csomagoljon stílusosan a WITTCHEN-nel!

Utazás
Utazás - Horvátország továbbra is a magyarok kedvence

Horvátország továbbra is a magyarok kedvence

Utazás
Stylelife - Mi történik a héten? 2025.06.30-07.06.

Mi történik a héten? 2025.06.30-07.06.

Stylelife
 - Ray-Ban x A$AP Rocky: új korszak a napszemüveg-divatban

Ray-Ban x A$AP Rocky: új korszak a napszemüveg-divatban

 - Az örök kérdés: Mit akar egy nő?

Az örök kérdés: Mit akar egy nő?

  1. ÉLETÉRZÉS
  2. Mindent egymásért
  3. A nők forradalma

A nők forradalma

  • 2013. december 11.
  • Komment

A XX. század emancipációs törekvései az akkori kornak megfelelően elérte célját. Ma már egy nő, legalábbis hivatalosan, teljesen hasonló elbánásban részesül mint egy férfi, de egy bizonyos társadalmi intelligencia szint fölött bizonyosan. A társadalmi jogok kiharcolásával azonban nem érhet véget ez a folyamat, mert az emancipáció sikere nem a szavazati és egyéb alapvető alkotmányos jogok meglétében mérhető.


A nők forradalma - ÉLETÉRZÉS - Mindent egymásért - életmód, lélekhangok, lifetilt,

Ezek a jogok megléte az alap, és minden más csak ezután kezdődik, mert hiába a nők tömbösített elégedettsége, ha a nő, mint egyén, a mindennapokban nem érzi magát egyenrangúnak. Mert nem hiszem, hogy egy nő 2013-ban attól érezne nemiségére jellemző és érzelmi kielégülést, hogy rendelkezik olyan társadalmi alapjogokkal, ami alanyi jogon, egy gondolkozó társadalomban egyébként is járna neki. A nők egyéni boldogsága a lényeg, mert az emancipáció csak egy lehetőség, amin belül a nők lehetőséget kapnak, hogy kiteljesítsék önmagukat, és a bennük rejlő potenciált az életre. Egyfajta személyiségfejlődés ez, amiben a nők megtalálhatják önmagukat, ledönthetik korlátaikat, mozgalmaktól és eszmei irányvonalaktól mentesen. A nők és az élet adta korlátlan lehetőségek. Magabiztosság, a női öntudat kiteljesülése, a női létben rejlő potenciál és értékek felszínre hozása, elvárások saját magukkal és másokkal szemben. Ez a valódi emancipáció, ez egy boldogabb női élet záloga, nem pedig az érdemek nélkül, pusztán a női létre való hivatkozás, mindenfajta alap nélkül, mert az lehet, hogy te nő vagy, de ezt a jelzőt ki is kell érdemelni.

A nők nagy tévedése az élettel szemben, hogy egy férfihez kötik az életük kiteljesülését, és boldogságuk megélése nagymértékben függ attól a férfitól, akivel éppen együtt mozognak. Teszik mindezt ahelyett, hogy kiharcolnák az önrendelkezésüket, és egy önálló, sikeres életet kezdenének el építeni maguknak. A LifeTILT érzés megértése és az itt leírtak megfelelő értelmezése egy olyan ugródeszka lehet ezeknek a céloknak az eléréséhez, amit egyszerű nem engedhettek el magatok mellett. Az itt közvetített életmódváltó gondolatok olyan szinten fog titeket megerősíteni fejben, amiről most még álmodni sem mertek, és a fogyás ennek a folyamatnak csak egy jelentéktelen, pozitív hozadéka. Ez nem egy szimpla diéta meg edzések és nem csak a fogyásról szól, hanem emberek mentális megerősítéséről, ami által kinyílik előttetek ez a világ és bármit, ismétlem bármit elérhettek az életben. Igényszintek megnövekedése és elvárásotok elsősorban önmagatokkal szemben. Nők milliói élnek életbukott férfiakkal a nyakukon, körülvéve magukat barátnak hazudott fékekkel, akik csak akadályokat jelentenek az életben. Ezeknek a nőknek a tragédiája, hogy az ingerszegény, komplexusokkal terhes gondolatvilágban fel sem tűnik nekik a nyomorúságos életük, amit jelenleg is jó eséllyel élnek, mert belefásultak rég a mindennapokba, és a kiutat már rég nem is keresik, a rengeteg arculcsapás miatt. Kezdjétek el a Programot és változtassatok az életminőségeteken, amire már tudtok egy élhetőbb életet építeni, mert valójában ez a nők igazi forradalma egyénekre bontva. A LifeTilt programot elvégző nők, új életük első lépéseit már megtették, az ő életük kifutása, és hogy nőként miket képesek ezek után elérni az életben, innentől kezdve már csak rajtuk múlik. A TILT egy minőségibb életre sarkall, hogy kapard le a falakat, dönts le minden korlátot, mert képes vagy rá, hidd el hogy képes vagy rá.

A nők forradalma - ÉLETÉRZÉS - Mindent egymásért - életmód, lélekhangok, lifetilt,
A valódi forradalmat nem csoportok, mozgalmak, vagy szakszervezetek vívják meg, hanem egyének, nők a mindennapokban. Minél több nő érti meg, hogy nemtől függetlenül is el lehet érni szinte bármit az életben, a férfiak annál inkább arra lesznek kényszerítve, hogy ők is villantsanak valamit, mert ha a nők tömegei kezdik el egyre feljebb tolni a lécet és lesznek egyre magasabb elvárásaik a férfiakkal szemben, úgy a férfiaknak is alkalmazkodniuk kell a megváltozott viszonyokhoz.  Az, hogy manapság a férfiak egyre nagyobb számban perspektívátlanok, abban azért nagy szerepük van ám a nőknek is, kereslet-kínálat alapon ugye.  Ha egy nő a komplexusai, a külseje, vagy a képességeibe vetett hite miatt leértékeli magát, úgy az elvárásai is alacsonyak lesznek. És ez bizony utat nyit az elátkozott, szánalmas kényszerkapcsolatokhoz olyan férfiakkal, akik ugyanúgy semmit sem csinálnak az életben, mint azok a nők, akik bizony nőknek gondolják magukat, de egy melltartó viselésétől, és némi szemfestéktől az arcon még senki nem vált nővé, ugye. A nőiesség egy fantasztikus státusz, amit nem osztogatnak ingyen. Az elvtelen, női értékektől mentes élet bárki számára elérhető és a nők többsége manapság meg sem erőlteti magát, hogy női léte ezen túlmutasson. Mert a női címke viseléséért bizony keményen meg kell küzdenie minden nőnek, hogy valóban nőként nézhessünk rájuk, és hálásak legyünk a sorsnak, hogy megtestesítik mindazt a női értéket, amiért világok borultak össze, csakhogy az ilyen nők közelébe lehessünk. A Teczár Szilárd féle röhejek csak egy nagyon beteg társadalom kivetülése. Egy kisfiú hibás lépése, aki még nem találkozott az igazi női értékkel. De miért is találkozott volna, hiszen mit lát egy huszonéves srác manapság? A könyűvérűség összes stációját, ahol a lányoknak annyi az önbecsülése, mint egy megélhetési prostituáltnak és ahol a kérdés csak annyi, hogy megismerkedés után három perccel szexelnek a sráccal a wc-ben, vagy addig, amíg a taxi hazaér. Ilyen környezetben élve persze hogy felüti a fejét a Teczár jelenség, mert ilyen „nőknek” nem hogy előjogaik nem lehetnek, de még a női jelző közelébe sem kerülhetnek. Minden nő arról panaszkodik, hogy eltűntek az igazi férfiak. Ez igaz. De hova tűntek az igazi nők? Hova tűnt a nőiesség és az erkölcs, aminek eltűnésével egyenes arányban tűntek el az igazi nők is? A Teczár jelenség túlmutat önmagán és ezen nem ártana minden nőnek elgondolkoznia. Ébredjetek hát fel, és ne várjatok a hercegre, ha ti még a közelében sem vagytok a hercegnő státusznak.

Nézzetek körül. Nézzetek magatok mellé ki a párotok. Ő mennyi pluszt tesz hozzá a te életedhez, mit csinál jelenleg, és most milyen életet élsz, kik a barátaid, mik voltak a céljaid 5 évvel ezelőtt és azokhoz képest most hol tartasz. Ez az élet tükre, ami nem fog neked hazudni. Nézz körül újra, és ne hazudj magadnak. Ez az az élet, ami kell neked? Így tervezted el az életedet évekkel ezelőtt? A társadnak hazudott férfi, aki melletted van valóban az a társ, akit te megálmodtál magadnak, aki mellett te boldog vagy és nem csak egy „ez jutott” alapon kompromisszumos megoldás? Éppen annyira vagy nő, mint amennyire a társad férfi és ezt nem árt,  ha tudatosítod magadban, gondolj magadról bármit is. Most az egyszer ne hazudj magadnak és értékeld az életedet a maga valójában, mert ha ezt most képes vagy megtenni, akkor ez lesz az első lépésed a minőségibb életed felé vezető úton. Változtassatok. Változtassatok meg mindent és változtassatok mindenen, amivel jelenleg nem vagytok elégedettek. Ehhez bátorság kell, de egyszer mindenkinek ugrania kell. Az új életed első nagy lépése a programod lesz. Ez a lépés nem lesz könnyű, nem akarok áltatni senkit, nagyon nehéz lesz, de semmit nem adnak ingyen, főleg nem egy boldogabb életet.

A programodhoz azonban nem csak magadat kell majd legyőznöd, mert rengetegen lesznek, akik nem akarják majd a sikereidet, mert a te sikered az ő bukásuk. Ezek az ellenségek közelebb vannak hozzád, mint gondolnád. Ők azok, akik képtelenek lesznek elviselni a te pozitív élet fejlődésedet, mert szembesíteni fogod őket a saját gyengeségükkel. Ki kell iktatnod ezeket az embereket az életedből. Át kell gondolnod jó pár dolgot és alapjaiban kell újraértékelned a jelenlegi kapcsolataidat. Fájó felismerések ezek, de a legfájóbbak azok lesznek, amikor a családod néhány tagja fog belekerülni ebbe a körbe, mert lesznek ilyenek nem is kis számban higgyétek el nekem. A párod, a barátnak hazudott emberek körülötted vissza akarnak majd rántani. Akadályokat gördítenek majd eléd, hogy ne csináld, ne hagyd ott őket, de te csak menj tovább, ne törődj semmivel és ne nézz vissza. Ne nézz vissza, mert akik a boldogabb életed felé vezető úton eléd akarnak állni azok nem a barátaid, nem jelentesz nekik semmit, de legfőképpen nem szeretnek téged, így nyugodt szívvel hagyhatod ott őket az útszélén, hogy később a saját életmocskukba fulladva, a saját maguk által szőtt kötéllel akasszák fel magukat. Fejlődj emberileg, fejleszd az életed és találj olyan embereket, akik minőségileg illenek hozzád és legalább azonos szinten vannak veled. Ezt a szintet soha ne add alább, és ne engedd meg, hogy beléd kapaszkodjanak vagy rajtad akarjanak felmászni. Ez nem a múltad megtagadása, hanem a dolgok tisztánlátása.

Ez a nők valódi forradalma, és ez a te saját harcod is az élettel szemben. Itt az ideje hát, hogy megvívd a saját harcod, és ehhez a harchoz minden fegyvert megtalálsz…

                                                                                                                                Balogh Tamás - Lifetilt

  • életmód lélekhangok lifetilt

Tetszett a cikk? Oszd meg másokkal is!


Szólj hozzá a cikkhez

Stylemagazin.hu

    Kapcsolódó cikkek
    Hova tűnt a férfiak szeretete? - Keresd a nőt!, divat, életmód, stílus
    Hova tűnt a férfiak szeretete?
    • Keresd a nőt!
    Mitől férfi a férfi? - Keresd a nőt!, divat, életmód, stílus
    Mitől férfi a férfi?
    • Keresd a nőt!
    A fiúk nem sírnak
    Életmentő ösztönök - A szorongásaink pozitív oldala
    Heti Top 10A hét legjobb írásai
    Nyári gyümölcsös galette recept - Stylelife, divat, életmód, stílus
    Nyári gyümölcsös galette recept
    • Stylelife
    Ezért káros egész nap a mobilod kijelzőjét nézni - Hight tech, divat, életmód, stílus
    Ezért káros egész nap a mobilod kijelzőjét nézni
    • Hight tech
    Gen-E,  a városi nagymacska – Kipróbáltuk az elektromos Ford Pumát - Autó & Motor, divat, életmód, stílus
    Gen-E, a városi nagymacska – Kipróbáltuk az elektromos Ford Pumát
    • Autó & Motor
    Mi történik a héten? 2025.06.30-07.06.
    Autóval Európában nyáron: pórul járhatunk, ha megszokásból vezetünk
    5 nyári ital, amitől úgy érzed magad, mintha vakáción lennél
    Nyár és olvasás – miért ilyenkor tudunk a legjobban elmélyülni a könyvekben?
    JENNIFER LOPEZ MEGOSZTOTTA OLDALAIN A MAGYAR FLASHMOBOT!
    Most mutasd meg, mit tudsz a volán mögött!

    Kapcsolódó cikkek

    Hova tűnt a férfiak szeretete?

    Hova tűnt a férfiak szeretete?

    Mitől férfi a férfi?

    Mitől férfi a férfi?

    A fiúk nem sírnak

    A fiúk nem sírnak

    Életmentő ösztönök - A szorongásaink pozitív oldala

    Életmentő ösztönök - A szorongásaink pozitív oldala

    A párkapcsolatok csendes gyilkosa

    A párkapcsolatok csendes gyilkosa

    Van miért tisztelni egy férfit

    Van miért tisztelni egy férfit

    További cikkek

    Poligám kapcsolatban vagyok a barátnőmmel, és nekünk így is jó

    Poligám kapcsolatban vagyok a barátnőmmel, és nekünk így is jó

    Mi az, ami biztosan beindítja a nőket?

    Mi az, ami biztosan beindítja a nőket?

    'Picassónak is volt rózsaszín és kék korszaka. Én most a szőke korszakomat élem.' Érdekességek Hugh Hefnerről

    'Picassónak is volt rózsaszín és kék korszaka. Én most a szőke korszakomat élem.' Érdekességek Hugh Hefnerről

    A Panasonic részletes betekintést enged a nanoe™ X technológia tesztjeibe

    A Panasonic részletes betekintést enged a nanoe™ X technológia tesztjeibe

    Miért nem járnak urológushoz a magyar férfiak?

    Miért nem járnak urológushoz a magyar férfiak?

    Szextippek, amiket mindenképpen próbálj ki a csajoddal

    Szextippek, amiket mindenképpen próbálj ki a csajoddal

    Legolvasottabb írások

    Nyári gyümölcsös galette recept

    Nyári gyümölcsös galette recept

    Ezért káros egész nap a mobilod kijelzőjét nézni

    Ezért káros egész nap a mobilod kijelzőjét nézni

    Gen-E,  a városi nagymacska – Kipróbáltuk az elektromos Ford Pumát

    Gen-E, a városi nagymacska – Kipróbáltuk az elektromos Ford Pumát

    Mi történik a héten? 2025.06.30-07.06.

    Mi történik a héten? 2025.06.30-07.06.

    Autóval Európában nyáron: pórul járhatunk, ha megszokásból vezetünk

    Autóval Európában nyáron: pórul járhatunk, ha megszokásból vezetünk

    5 nyári ital, amitől úgy érzed magad, mintha vakáción lennél

    5 nyári ital, amitől úgy érzed magad, mintha vakáción lennél

    Nyár és olvasás – miért ilyenkor tudunk a legjobban elmélyülni a könyvekben?

    Nyár és olvasás – miért ilyenkor tudunk a legjobban elmélyülni a könyvekben?

    JENNIFER LOPEZ MEGOSZTOTTA OLDALAIN A MAGYAR FLASHMOBOT!

    JENNIFER LOPEZ MEGOSZTOTTA OLDALAIN A MAGYAR FLASHMOBOT!

    Most mutasd meg, mit tudsz a volán mögött!

    Most mutasd meg, mit tudsz a volán mögött!

    Kövess minketStyle közösség

    @StyleHu követése

    Kövess minket Instagramon

    RSS csatornáink
    Legrissebb cikkek

    ÉN

    • Divathírek
    • Apa mappa
    • Ápolt vagyok

    MOBILITY

    • Autó & Motor

    BODY & SPORT

    • Mindent a testnek

    STYLENEWS

    • Kikapcsoló
    • Kultúra

    ÉLETÉRZÉS

    • Egészség
    • Mindent egymásért
    • A kényeztetés eszközei

    STYLELIFE

    • Interjúk
    • Utazás
    • Otthon & Design
    • Gasztronómia
    • kapcsolat
    • jogi nyilatkozat
    • impresszum
    • adatvedelem
    • rss
    © Stylemagazin.hu Copyright 2007-2025 | WebSite NetSolution Media Zrt.
    • STYLE.HU

      Élni tudni kell

    • ÉN
      • Divathírek
      • Apa mappa
      • Ápolt vagyok
    • MOBILITY
      • Autó & Motor
    • BODY & SPORT
      • Mindent a testnek
    • STYLENEWS
      • Kikapcsoló
      • Kultúra
    • ÉLETÉRZÉS
      • Egészség
      • Mindent egymásért
      • A kényeztetés eszközei
    • STYLELIFE
      • Interjúk
      • Utazás
      • Otthon & Design
      • Gasztronómia