Ne maradj le a legjobb írásainkról!

Kövess minket Facebookon.

Stylemagazin

bezárom

www.menstyle.hu
  • STYLE.HU

    Élni tudni kell

  • ÉN
    • Divathírek
    • Apa mappa
    • Ápolt vagyok
  • MOBILITY
    • Autó & Motor
  • BODY & SPORT
    • Mindent a testnek
  • STYLENEWS
    • Kikapcsoló
    • Kultúra
  • ÉLETÉRZÉS
    • Egészség
    • Mindent egymásért
    • A kényeztetés eszközei
  • STYLELIFE
    • Interjúk
    • Utazás
    • Otthon & Design
    • Gasztronómia
Tovább a Style.hu-ra!    
Stylelife - Mi történik a héten? 2025.12.29 - 2026.01.04.

Mi történik a héten? 2025.12.29 - 2026.01.04.

Stylelife
 - 20 fogadalom, amit úgyis megszegünk

20 fogadalom, amit úgyis megszegünk

Stylenews - Zenéből épülő jövőkép, Leslie Mandoki gondolati és zenei öröksége

Zenéből épülő jövőkép, Leslie Mandoki gondolati és zenei öröksége

Stylenews
 - Tippek a bizonyos másnapokra

Tippek a bizonyos másnapokra

Autó & Motor - Kedvenc receptem MEB platformra - Új Škoda Elroq 85 Teszt

Kedvenc receptem MEB platformra - Új Škoda Elroq 85 Teszt

Autó & Motor
Mindent a szemnek - Ezt a 10 filmet várják a legjobban a magyar nézők 2026-ban

Ezt a 10 filmet várják a legjobban a magyar nézők 2026-ban

Mindent a szemnek
Mindent a szemnek - Új dokumentumfilm-sorozat mutatja be a DEFENDER indulását a 2026-os DAKAR-Ralin

Új dokumentumfilm-sorozat mutatja be a DEFENDER indulását a 2026-os DAKAR-Ralin

Mindent a szemnek
Mindent egymásért - Kell a reggeli szeretkezés a kapcsolatokba

Kell a reggeli szeretkezés a kapcsolatokba

Mindent egymásért
 - Férfiszempont:Az ágyig hazudott érzések

Férfiszempont:Az ágyig hazudott érzések

Mindent a szemnek - Hihetetlen gyűjtemény került elő Puskás Ferencről és az Aranycsapatról - a Virág Judit Galéria árverezi el a kollekciót

Hihetetlen gyűjtemény került elő Puskás Ferencről és az Aranycsapatról - a Virág Judit Galéria árverezi el a kollekciót

Mindent a szemnek
 - Egy köszönömmel és egy kérek szépennel bármit elértek

Egy köszönömmel és egy kérek szépennel bármit elértek

Életérzés - Honnan tudjuk mikor kapunk zöld jelzést a másiktól a következő lépésre?

Honnan tudjuk mikor kapunk zöld jelzést a másiktól a következő lépésre?

Életérzés
  1. Autó & Motor
  2. MOBILITY
  3. Újra a vörös bikán

Újra a vörös bikán

  • 2019. május 20.
  • Komment

A hétvégén az ausztriai Spielbergben a Red Bull Ringen csap össze ismét az FIA CEZ és az MNASZ Autós Gyorsasági OB mezőnye a festői környezetben található pályán. Ahogy az idény nyitó Hungaroringen, itt is négy versenyzővel áll rajthoz a Gender Racing Team. Közülük Hefler Róbert és Szabó Nikolas a bajnoki illetve a kategória tabella éléről várhatják a második versenyhétvégét.


Az osztrák F1-es pályán a GRT-s fiuknak közel negyven fős mezőnyben kell majd helytállniuk a hétvégi két futamban, melyeket talán a legifjabb versenyzőnk Szomszéd Lali vár a legjobban, aki az első hétvégén sajnos a licence körüli anomáliák és egy technikai hiba miatt végül csak nagyon keveset tudott a pályán tölteni az autóval. Lali a korábbi márkakupájában már kétszer is versenyzett itt, így a pályaismerettel nem lesz gondja „csak” az akkor megszerzett tapasztalatokat kell majd a formula autós követelményekhez átültetnie, melyben a tapasztaltabb csapattársak is nyilván nagy segítségére lesznek.

Újra a vörös bikán - Autó & Motor - MOBILITY - autóverseny, formula, gender racing team, grt, verseny,

Stern Rolandnak az új technikát kell majd az ismert pályához igazítani, hiszen itt először gurulhat az új F3-assal mely a Hungaroringi OB futamgyőzelem és a másnap elszenvedett kisebb törés után a szerelőcsapatnak köszönhetően újra harcra készen várja versenyzőjét az izgalmas helyszínen.

Arra is bátran nagy tétű fogadásokat kötnénk, hogy négy versenyzőnk közül Hefler Róbert fogja a legjobban élvezni az osztrák hétvégét, hiszen egyrészt a sógorok F1-es aszfaltcsíkja az egyik kedvenc pályája, másrészt a 110%-osra sikerült Hungaroringi versenyhétvége után az MNASZ OB és a CEZ Formula Renault Kupa bajnoki tabella élén állva, maximálisan motiváltan készülhet a második fordulóra. Amennyiben az újabb Renault a Hungaroringhez hasonlóan továbbra is olyan megbízhatóan teljesít, akkor tovább növelheti a győzelmek számát és az előnyét a bajnokságban.

Viszont először száguldhat majd ezen a pályán gokartos újoncunk Szabó Nikolas aki rögtön egy kettős futamgyőzelemmel kezdte forma autós pályafutását a Hungaroringen az MNASZ Formula Renault Kupában. Az ismeretlen pályára szimulátorral készült elsősorban és természetesen ő is hagyatkozhat majd a csapattársak tapasztalataira, hogy hasonló sikerrel folytathassa, ahogy a Hungaroringen elkezdte ezt a szezont.

Gender Tamás csapatfőnök is nagyon bízik a sikeres folytatásban:

„Nagyon motiváltan várjuk a következő bajnoki fordulót, hiszen a Hungaroringen egy-két ugyan eltérő jellegű, de nagyon bosszantó hibát leszámítva nagyon jól kezdtünk, nagyszerű győzelmeket aratva nagyon jól teljesítettek a fiuk, aminek köszönhetően több értékelésben is GRT-s versenyző áll a bajnoki tabella élén. A nagyszerű pálya és az igencsak népes mezőny okán is nagyon izgalmasnak ígérkezik az osztrák hétvége, így az a legfontosabb, hogy ha lehet minél jobb helyen minél több pontot szerezve minden futamon mind a négyen célba hozzák az autókat, hogy lehessen tartani vagy akár növelni a Hungaroringen megszerzett előnyt a pontversenyben. Természetesen ide külhonba is nagy szeretettel invitáljuk a magyar szurkolókat, hogy a helyszínen bíztassák a csapatot, amit nagyon megérdemelnek a fiuk, mert úgy gondolom, hogy a Hungaroringi eredmények ismét fényesen bizonyították, hogy mennyire érdemes lehetőséget adni az igazán tehetséges fiataloknak!”   

Újra a vörös bikán - Autó & Motor - MOBILITY - autóverseny, formula, gender racing team, grt, verseny,

Szomszéd Lali:

„Nagyon várom ezt a hétvégét, mert egy nagyon különleges pályán fogunk indulni a Red Bull Ringen, ami nagyon technikás és gyors pálya ezért is az egyik kedvencem! Megpróbálom a legtöbbet kihozni az autóból és a legjobb eredményt elérni.”

Újra a vörös bikán - Autó & Motor - MOBILITY - autóverseny, formula, gender racing team, grt, verseny,

Stern Roland:

„Nagyon élveztem az első versenyhétvége első felét az új autóval annak ellenére, hogy a Hungaroring messze nem a kedvenc pályám, amit aztán a nagyon bosszantó vasárnapi kis balesetem is megmutatott. Az amiatt is megviselt, mert a szombati győzelem után sajnos vasárnap nagyon sok értékes bajnoki pontot otthagytam a korláton, amit komoly munka lesz ledolgozni. A Red Bull Ring egy nagyszerű pálya, nagyon gyors és izgalmas, az F3-assal még komolyabb kihívás lesz! Most a legfontosabb, hogy a biztos célba érkezést és az OB értékelésben a lehető legtöbb pontgyűjtést szem előtt tartva teljesítsük ezt a versenyhétvégét a nagyon erősnek ígérkező mezőnyben!”   

Szabó Nikolas:

„A Hungaroringi siker után nagy motivációt kaptam. Sokat edzettem és szimulátoroztam ebben az egy hónapos “szünetben”. Nagyon várom a Red Bull Ringi versenyt, Hisz az egyik legizgalmasabb Forma1-es pályáról van szó, ami nagyon szép környezetben van. Nagyon izgalmas, hogy egy ilyen különleges helyszínen teljesíthetem a második formula autós versenyhétvégémet! Mindent megteszek azért, hogy itt is meg tudjam ismételni a Hungaroringi eredményeket!”

Hefler Róbert:

„Nagyon izgatott vagyok már az újabb versenyhétvége miatt. A kedvenc pályám következik most a Red Bull Ring. Tavaly nagyon jó élményekkel gazdagodtam itt úgy, hogy idén is hasonlóakat várok. Nagyon motivált vagyok, rengeteget készültem a Hungaroring óta. Mindig jó érzés bajnoki éllovasként érkezni egy fordulóra, így azon leszek, hogy innen is még nagyobb pont előnnyel távozzak majd.”

  • autóverseny formula gender racing team grt verseny

Tetszett a cikk? Oszd meg másokkal is!


Szólj hozzá a cikkhez

Stylemagazin.hu

    Kapcsolódó cikkek
    Újra itt a gokartszezon - Autó & Motor, divat, életmód, stílus
    Újra itt a gokartszezon
    • Autó & Motor
    Extreme E: Nem kell aggódnia Hamiltonnak, Buttonnak és Rosbergnek az Arab-sivatagban versenyző pilótáikért - Autó & Motor, divat, életmód, stílus
    Extreme E: Nem kell aggódnia Hamiltonnak, Buttonnak és Rosbergnek az Arab-sivatagban versenyző pilótáikért
    • Autó & Motor
    Évadzáró legendás olasz pályán
    OLASZ FINÁLÉ A LEGAUTÓSPORTOSABB VADASPARKBAN
    Heti Top 10A hét legjobb írásai
    Miért vonzunk be bizonyos férfiakat vagy nőket az életünkbe? - Keresd a nőt!, divat, életmód, stílus
    Miért vonzunk be bizonyos férfiakat vagy nőket az életünkbe?
    • Keresd a nőt!
    Ilyen férj válik belőle, a horoszkópja alapján - Stylenews, divat, életmód, stílus
    Ilyen férj válik belőle, a horoszkópja alapján
    • Stylenews
    12 motiváló idézet az új évre hangolódva - Keresd a nőt!, divat, életmód, stílus
    12 motiváló idézet az új évre hangolódva
    • Keresd a nőt!
    Hálával az életnek
    Kell a reggeli szeretkezés a kapcsolatokba
    A legnagyobb félreértés a kutyák öregedéséről
    Mi történik a héten? 2025.12.29 - 2026.01.04.
    Kutyával a plázában – hol lehet, hol nem, és mit érdemes tudni
    Zenéből épülő jövőkép, Leslie Mandoki gondolati és zenei öröksége
    Hangos Éj, Rémült Éj: Hogyan védjük meg kedvenceinket szilveszterkor?

    Kapcsolódó cikkek

    Újra itt a gokartszezon

    Újra itt a gokartszezon

    Extreme E: Nem kell aggódnia Hamiltonnak, Buttonnak és Rosbergnek az Arab-sivatagban versenyző pilótáikért

    Extreme E: Nem kell aggódnia Hamiltonnak, Buttonnak és Rosbergnek az Arab-sivatagban versenyző pilótáikért

    Évadzáró legendás olasz pályán

    Évadzáró legendás olasz pályán

    OLASZ FINÁLÉ A LEGAUTÓSPORTOSABB VADASPARKBAN

    OLASZ FINÁLÉ A LEGAUTÓSPORTOSABB VADASPARKBAN

    Bajnoki címek küszöbén

    Bajnoki címek küszöbén

    Két dobogós hely két technikával

    Két dobogós hely két technikával

    További cikkek

    Ezért káros egész nap a mobilod kijelzőjét nézni

    Ezért káros egész nap a mobilod kijelzőjét nézni

    A jövő autója okosabb, kényelmesebb és fenntarthatóbb

    A jövő autója okosabb, kényelmesebb és fenntarthatóbb

    Milyen autópálya matricát érdemes venned a nyárra?

    Milyen autópálya matricát érdemes venned a nyárra?

    A SsangYong gyártója, a KGM értékesítési rekordot ért el 2024 áprilisában

    A SsangYong gyártója, a KGM értékesítési rekordot ért el 2024 áprilisában

    BYD ATTO 3: Egy szuper elektromos crossover és ami mögötte van

    BYD ATTO 3: Egy szuper elektromos crossover és ami mögötte van

    4 kihagyhatatlan autós kiegészítő 30 ezer forint alatt

    4 kihagyhatatlan autós kiegészítő 30 ezer forint alatt

    Legolvasottabb írások

    Miért vonzunk be bizonyos férfiakat vagy nőket az életünkbe?

    Miért vonzunk be bizonyos férfiakat vagy nőket az életünkbe?

    Ilyen férj válik belőle, a horoszkópja alapján

    Ilyen férj válik belőle, a horoszkópja alapján

    12 motiváló idézet az új évre hangolódva

    12 motiváló idézet az új évre hangolódva

    Hálával az életnek

    Hálával az életnek

    Kell a reggeli szeretkezés a kapcsolatokba

    Kell a reggeli szeretkezés a kapcsolatokba

    A legnagyobb félreértés a kutyák öregedéséről

    A legnagyobb félreértés a kutyák öregedéséről

    Mi történik a héten? 2025.12.29 - 2026.01.04.

    Mi történik a héten? 2025.12.29 - 2026.01.04.

    Kutyával a plázában – hol lehet, hol nem, és mit érdemes tudni

    Kutyával a plázában – hol lehet, hol nem, és mit érdemes tudni

    Zenéből épülő jövőkép, Leslie Mandoki gondolati és zenei öröksége

    Zenéből épülő jövőkép, Leslie Mandoki gondolati és zenei öröksége

    Kövess minketStyle közösség

    @StyleHu követése

    Kövess minket Instagramon

    RSS csatornáink
    Legrissebb cikkek

    ÉN

    • Divathírek
    • Apa mappa
    • Ápolt vagyok

    MOBILITY

    • Autó & Motor

    BODY & SPORT

    • Mindent a testnek

    STYLENEWS

    • Kikapcsoló
    • Kultúra

    ÉLETÉRZÉS

    • Egészség
    • Mindent egymásért
    • A kényeztetés eszközei

    STYLELIFE

    • Interjúk
    • Utazás
    • Otthon & Design
    • Gasztronómia
    • kapcsolat
    • jogi nyilatkozat
    • impresszum
    • adatvedelem
    • rss
    © Stylemagazin.hu Copyright 2007-2026 | WebSite NetSolution Media Zrt.
    • STYLE.HU

      Élni tudni kell

    • ÉN
      • Divathírek
      • Apa mappa
      • Ápolt vagyok
    • MOBILITY
      • Autó & Motor
    • BODY & SPORT
      • Mindent a testnek
    • STYLENEWS
      • Kikapcsoló
      • Kultúra
    • ÉLETÉRZÉS
      • Egészség
      • Mindent egymásért
      • A kényeztetés eszközei
    • STYLELIFE
      • Interjúk
      • Utazás
      • Otthon & Design
      • Gasztronómia